CZ / EN


Akce Srdce

Ahojte všichni, děkujeme za zúčastnění se naší akce.

 

Liky fotky přátel: 12 liků / 8 = 1,5. Jako výchozí bereme druhý like, rovná se nule. Ale jelikož to bylo hlavně v přátelské atmosféře, tak dáme každému čtvrtému srdceJ. Osm bylo původně zvoleno, jelikož již 8 let podnikámeJ. Ostatní mají u nás oříšky Steiner & Kovarik a tyčinku 35g Nachfolger.

Dle pořadí:

Vladimír Vrátný = předám osobně

Druhý like = 0 = Martina Vaňková = poslat prosím mail na petr.kovarik@prazskacokolada.cz, abych mohl předat

Gabriela Křivánková = přes Jiřího Polanského nebo poslat mail, ať se dohodneme

Jana Populová = předám osobně v Itálii

Tereza Havlíčková = předá Silvie

Roman Zapletal = 4 = předám osobně

Katka Gottwaldová = přes Jiřího

Jana Mašátová = osobně

Zuzka Holčíková = Jirka Polanský

Tereza Krejčí = 8 = Silvie

Vladimír Eder = osobně

Katka Fitznerová = nějak osobně

Liky stránky:  7 liků / 8 = 1, takže výchozí je 250 like. 258 like nebyl, tak ho dostane poslední a to je Dana Bošinová. Karolina Kjuka Kolbová, Verunka Hertíková, Ela Prokopová (přes Honzu Jircháře), Jan Papež dostanou oříšky a tyčinku. Katka Fitznerová a Zuzka Holčíková se dostaly do 1. bodu, protože se stali přáteli stránek. Podtržení mi prosím napište, abychom si to předali.

 

Sdílení: Katka Gottwaldová, Vladimír Vrátný (Jitka Lenková), Jana Populová, Tereza Havlíčková (Radka Hrstková), Šárka Červená, Jiří Polanský (Tadeáš Piskovský, David Moravec, Olga Bisová), Roman Zapletal, Jana Mašátová, Tereza Krejčí, Petr Klačanský, Vladimír Eder, Katka Fitznerová, Martina Atlasová, Dana Bošinová. Kdo nebyl v prvních dvou bodech, tzn. nepodtržení, dostanou oříšky a tyčinkuJ.

 

Dnes začínám s distribucíWink. Pěkný den. Petr Kovařík

 

OTAxOGY